Лицьова цегла

Лицьова цегла

Облицювальна цегла в Харкові

Сучасні будівлі важко уявити без акуратної гладкої обробки стін красивою та яскравою цеглою. І якщо при будівництві власного будинку або роботи на об'єкті замовника ви хочете отримати такий же вигляд, необхідно купити цегла. Зробити це у Харкові та області не складно, якщо звернутися до нас. Компанія СтройПозитив забезпечить будь-якою кількістю облицювальної цегли, і ціна при цьому буде нижчою за середньоринкову.

 

Працюючи у сфері будівельного матеріалу понад 10 років, ми відібрали найкращих виробників. Тому, якщо ви замовите облицювальну цеглу у нас, то отримаєте продукцію найвищої якості. А ціна буде низькою, тому що ми купуємо будівельні матеріали у виробників та завозимо їх на склад великим оптом. Отже, вибираючи компанію СтройПозитив для покупки облицювальної цегли, ви добре заощадите на оздобленні будинку чи іншої будівлі.

 

Доставка по Харкову відбувається нашим транспортом і з усіма запобіжними заходами. До того ж цегла упакована таким чином, що їй не страшні відколи під час вантажно-розвантажувальних робіт та транспортування до об'єкта.

 

Сфери застосування цегли для облицювання

Помилка вважати, що облицювальна цегла використовується тільки для надання будівлі красивого вигляду. Хоча, не посперечаєшся, що воно виглядатиме по-європейськи, все ж таки не заради естетики варто його купити.

 

Краса будівлі – це мінімальна характеристика облицювальної цегли. Основні його властивості відносяться до збільшення міцності об'єкта. Адже використовуючи таку обробку, ви закриваєте стіни додатковою оболонкою.

 

Сфери застосування облицювальної цегли безмежні і ним можна покрити:

 

  • вся будівля або лише фасад;
  • викласти доріжку;
  • скласти камін у будинку.

А також можна використовувати облицювальну цеглу для обробки бетонного паркану або в принципі звести з нього огорожу. Причому в другому випадку не доведеться робити дуже глибокий фундамент - лицьова цегла набагато легша за будівельний і той же бетон.

 

Крім функції обробки, облицювальна цегла підходить і для будівництва повноцінного будинку. І не важливо, вирішите встановити альтанку або побудувати будинок.

 

Види лицьової цегли

Вибирати облицювальне покриття необхідно залежно від застосування. А також відповідно до стилю будівлі та колірних побажань до цегли замовника об'єкта. І хоч би яким був вибір, у місті Харків компанія СтройПозитив надасть відповідний варіант.

 

У нашому каталозі цегла облицювальна представлена ​​різними видами. І кожен із них закуповується у відомого виробника.

 

Вібролітою – Сілта Брік. Використовується для мощення доріжок. Підходить для укладання великої території. Тільки такій цеглі не витримати навантаження автомобіля.

Керамічний – СБК та Євротон. По суті, це універсальний вид цегли. Їм не тільки обробку стін можна робити, а й звести несучі конструкції, і навіть фундамент закладати.

Сухопресований – Євроцегла. Така облицювальна цегла використовується для будови внутрішньобудинкових стін, камінів або печей. Зовнішні стіни з нього будують із одним застереженням – лише над землею. Фундамент з такої цегли ставити не можна, тому що вона не має цементної плівки та поглинає вологу. У той же час стіни з цегли облицювального цього виду будуть дихати, що важливо для житлових будівель.

Хоча облицювальна керамічна цегла і вважається найбільш універсальною, в деяких випадках краще вибрати сухопресовану або віброліту. Якщо ви вже багато років виконуєте замовлення на будівництво, то розумієтеся, що у кожної сучасної облицювальної цегли є свої технічні переваги і фізичні властивості. Якщо ж ви вперше зайнялися будівництвом, наші менеджери підкажуть, якою цеглою краще виконати те чи інше завдання.

 

На що звернути увагу при виборі цегли

Питання ціни при виборі виду не важливе, оскільки за вартістю вони не дуже відрізняються. До того ж, у компанії СтройПозитив ви зможете купити облицювальну цеглу за мінімально можливими цінами Харкова.

 

А ось на фізичні властивості є сенс подивитися. У кожній картці товару облицювальної цегли ви знайдете показники: вага, % вологопоглинання, габарити та іншу інформацію. Є сенс вибрати варіант і за кольором. Лицьова цегла на сайті представлена ​​широкою палітрою відтінків. Вибір ідеальної цегли за кольором для вашого дизайну буде простим.Декоративна цегла вузька
Расход, шт/м²: 52 Количество в паллете, шт: 555
8.64грн.
Декоративна цегла вузька кольорова
Расход, шт/м²: 52 Количество в паллете, шт: 555
10.32грн.
Декоративна цегла вузька Еліт
Расход, шт/м²: 52 Количество в паллете, шт: 555
13.62грн.
Цегла декоративна вузька кутова Еліт
Расход, шт/м²: 52 Количество в паллете, шт: 555
16.32грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ура! Теперь у нас есть собственное приложение Ура! Теперь у нас есть собственное приложение. Нажмите «поделиться» и затем «добавить на домашний экран» Встановити не зараз
0